Rezervujte si termín
 

 • Komunikácia so školskou psychologičkou v období koronavírusu

  Vážení rodičia, milí žiaci!

   

  Pre vás, rodičov, je momentálne komunikácia so mnou možná naďalej cez mail: [email protected] alebo cez kontaktný formulár tu na stránke. V prípade potreby dohodneme alternatívny spôsob komunikácie.

   

  Pre vás, žiaci a žiačky, je komunikácia so mnou možná aj cez messenger na Facebooku, príp. Instagram (stačí zdať moje meno a priezvisko). Správy kontrolujem aj v priečinku „Iné“ každý deň pondelok – piatok medzi 13:00-16:00 (občas na to mrknem aj inokedy). Samozrejme, môžete mi aj vy, napísať mail, pozri vyššie.

   

  Momentálne pevnú linku ako spôsob komunikácie so mnou, prosím, nepoužívať.

   

 • Profteens – výsledky

  Vážení rodičia,

  výsledky z testovania zúčastnených detí sa budú poskytovať v nasledujúce termíny: 4.6. a 18.6. V prípade aspoň 80% vyťaženia týchto dvoch uvedených termínov, bude zverejnený aj ďalší termín dňa 25.6.

  Prísť môžete aj s deťmi!  

  Kvôli plynulosti organizácie je potrebné rezervovať si termín tu na stránke v sekcii Kalendár.

  Termíny sa časovo prekrývajú z dôvodu konzultácie so školskou psychologičkou (15min) a následne s výchovnou poradkyňou (15min), čiže spolu budete u nás cca 30min.

  Chceli by sme Vás požiadať, aby ste prišli načas, aby nám, aj Vám nevznikol časový sklz.

  Ďakujeme za pochopenie.

   

  Mgr. Paulína Bartková (školská psychologička)

  Mgr. Eva Kujanová (výchovná poradkyňa)

   

 • 17.4. 2018 – Triedne aktívy

  Vážení rodičia,

  dňa 17.4. 2018 bude školská psychologička k dispozícii pre konzultácie. V tento deň nie je potrebné rezerovať si termín. Vzhľadom k tomu, je možné, že budete musieť chvíľu čakať. Zastaviť sa môžete cca od 16:30 do 19:30.

  Teším sa na stretnutie.

   

 • Konzultácie – dôležité!

  Vážení rodičia,

   

  v týždni od 22.1. do 26.1.2018 prebiehajú konzultácie len s rodičmi žiakov 9.ročníka zapojených do programu Profteens. Prítomná je školská psychologička Mgr. Bartková a výchovná poradkyňa Mgr. Kujanová. Konzultácie začínajú každých 15minút v našom kabinete na prízemí hlavnej budovy, č. dverí 16. V závere vás chceme požiadať, aby ste prichádzali včas kvôli plynulému priebehu.

   

  Bežné konzultácie prebiehajú tento týždeň a po ukončení vyhodnocovania od 29.1.2018. Prosím sledujte si, aby termín pre bežnú konzultáciu mal 45-60min. 

   

 • Triedne aktívy

  Vážení rodičia,

  dňa  7.11.2017 budem k dispozícii počas triednych aktívov od 18:00 do cca 19:30 vo svojom kabinete na prízemí v hlavnej budove. Ak máte niečo, čo by ste radi skonzultovali, budem rada, ak sa zastavíte.

  V tomto prípade nie je nutné, aby ste sa vopred ohlásili. Je však možné, že v prípade väčšieho záujmu, budete musieť chvíľu čakať. Ďakujem za trpezlivosť.

   

 • Nedostupnosť

  Vážení rodičia,

  zo zdravotných dôvodov nebudem k dispozícii do konca pracovného týždňa. Prosím, v prípade potreby využívajte e-mailovú adresu: [email protected].

  Ďalšie stretnutia dohodnuté na nasledujúci týždeň (od 6.11.2017) sú zatiaľ platné. V prípade zmien Vás budem jednotlivo informovať a dohodneme si náhradné termíny.

  Ďakujem za pochopenie.

   

 • Konzultačné hodiny

  Vážení rodičia,

  konzultácie s rodičmi prebiehajú po dohode.

   

  Najideálnejším a najrýchlejším spôsobom (verím, že pre obe strany) je vybrať si termín stretnutia v kalendári (vpravo). Termíny budú zverejňované priebežne, avšak najneskôr v piatok budú zverejnené termíny na nasledujúci pracovný týždeň. Budem sa snažiť poskytovať termíny na stretnutia v ranných hodinách, ale aj v neskorších popoludňajších.

   

  V prípade, že Vám nevyhovuje žiadny z uvedených termínov a potrebujete so mnou niečo urgentne konzultovať, využite prosím e-mail alebo tel.kontakt do školy (sú zverejnené vpravo pod kalendárom).

   

  Ďakujem za pochopenie.

   
 
Nahlásiť problém
close slider

  Nahlásiť problém