Dôležité oznamy

Oznam pre rodičov

Vážení rodičia,

zo zdravotných dôvodov budem posielať odpovede na e-maily poslané v priebehu decembra až postupne po nástupe v januári 2024.

Za zdržanie v komunikácii sa ospravedlňujem a za pochopenie zároveň ďakujem.

Komunikácia so školskou psychologičkou v období koronavírusu

Vážení rodičia, milí žiaci!

Pre vás, rodičov, je momentálne komunikácia so mnou možná naďalej cez mail: [email protected] alebo cez kontaktný formulár tu na stránke. V prípade potreby dohodneme alternatívny spôsob komunikácie.

Pre vás, žiaci a žiačky, je komunikácia so mnou možná aj cez messenger na Facebooku, príp. Instagram (stačí zdať moje meno a priezvisko). Správy kontrolujem aj v priečinku „Iné“ každý deň pondelok – piatok medzi 13:00-16:00 (občas na to mrknem aj inokedy). Samozrejme, môžete mi aj vy, napísať mail, pozri vyššie.

Momentálne pevnú linku ako spôsob komunikácie so mnou, prosím, nepoužívať.

17.4. 2018 – Triedne aktívy

Vážení rodičia,

dňa 17.4. 2018 bude školská psychologička k dispozícii pre konzultácie. V tento deň nie je potrebné rezerovať si termín. Vzhľadom k tomu, je možné, že budete musieť chvíľu čakať. Zastaviť sa môžete cca od 16:30 do 19:30.

Teším sa na stretnutie.

Konzultácie – dôležité!

Vážení rodičia,

v týždni od 22.1. do 26.1.2018 prebiehajú konzultácie len s rodičmi žiakov 9.ročníka zapojených do programu Profteens. Prítomná je školská psychologička Mgr. Bartková a výchovná poradkyňa Mgr. Kujanová. Konzultácie začínajú každých 15minút v našom kabinete na prízemí hlavnej budovy, č. dverí 16. V závere vás chceme požiadať, aby ste prichádzali včas kvôli plynulému priebehu.

Bežné konzultácie prebiehajú tento týždeň a po ukončení vyhodnocovania od 29.1.2018. Prosím sledujte si, aby termín pre bežnú konzultáciu mal 45-60min. 

Triedne aktívy

Vážení rodičia,

dňa  7.11.2017 budem k dispozícii počas triednych aktívov od 18:00 do cca 19:30 vo svojom kabinete na prízemí v hlavnej budove. Ak máte niečo, čo by ste radi skonzultovali, budem rada, ak sa zastavíte.

V tomto prípade nie je nutné, aby ste sa vopred ohlásili. Je však možné, že v prípade väčšieho záujmu, budete musieť chvíľu čakať. Ďakujem za trpezlivosť.

Nedostupnosť

Vážení rodičia,

zo zdravotných dôvodov nebudem k dispozícii do konca pracovného týždňa. Prosím, v prípade potreby využívajte e-mailovú adresu: [email protected].

Ďalšie stretnutia dohodnuté na nasledujúci týždeň (od 6.11.2017) sú zatiaľ platné. V prípade zmien Vás budem jednotlivo informovať a dohodneme si náhradné termíny.

Ďakujem za pochopenie.

Konzultačné hodiny

Vážení rodičia,

konzultácie s rodičmi prebiehajú po dohode.

Najideálnejším a najrýchlejším spôsobom (verím, že pre obe strany) je vybrať si termín stretnutia v kalendári (vpravo). Termíny budú zverejňované priebežne, avšak najneskôr v piatok budú zverejnené termíny na nasledujúci pracovný týždeň. Budem sa snažiť poskytovať termíny na stretnutia v ranných hodinách, ale aj v neskorších popoludňajších.

V prípade, že Vám nevyhovuje žiadny z uvedených termínov a potrebujete so mnou niečo urgentne konzultovať, využite prosím e-mail alebo tel.kontakt do školy (sú zverejnené vpravo pod kalendárom).

Ďakujem za pochopenie.